poniedziałek, 30 grudnia 2013

Pokój dla chłopca: meble - kolekcja PLAY

Zestawów mebli dla 3-6 latka jest całe mnóstwo. Wystarczy skorzystać choćby ze strony Agata Meble: www.agatameble.pl aby mieć mętlik w głowie od ilości oferowanych przez producentów propozycji. Nam jednak jednogłośnie przypadła do gustu kolekcja PLAY od producenta: "DIG-NET" LENART Sp. j. i na nią się zdecydowaliśmy. Fakt - nie jest tania, ale oryginalna i ciekawa. Mamy nadzieję, że przetrwa lata....

Pamiętając, że pokój naszego synka jest dość kolorowy sam w sobie (fototapeta na jednej ścianie i wykładzina z kolorową ulicą), musieliśmy zdecydować się na stonowane kolory mebli. Fajnym gadżetem kolekcji są kolorowe uchwyty i tak w zasadzie wybierając inną kolorystykę uchwytów można stworzyć kompletnie różne aranżacje. Czasem aż ciężko wyobrazić sobie że to te same meble.

W pokoju Mateuszka stanie czerwone łóżko-auto, które dostał od Mikołaja pod choinkę, więc reszta mebli będzie miała czerwone uchwyty nawiązujące kolorystycznie do łóżka. Z resztą to połączenie chyba najbardziej mi się podoba.

Oto propozycje aranżacji:
Źródło: Google.pl

Jak tylko pokój będzie już kompletny pochwalę się jak wyszedł :)


1 komentarz: