niedziela, 17 czerwca 2012

drewniany taras

Z jadalni jest wyjście na ok 20m2 taras. W tej chwili znajduje się tam beton. Taras połączony jest z tarasami innych mieszkańców. Dlatego myśleliśmy aby wspólnie z sąsiadami zbić beton i posadzić trawkę lub.. i ta opcja zaczyna mi być coraz bardziej bliska - odgrodzić się od sąsiadów, postawić drewniany taras i na jego końcach umieścić kamyczki i roślinki (taki naturalny żywopłot).
Trawki spory kawałek mamy z przodu mieszkania więc taki taras to fajny pomysł. I wygląda tak bardzo estetycznie a pracy nie będzie przy nim tyle co przy ogródku :)

Źródło: Google.pl

2 komentarze:

  1. Takie bezpośrednie wyjście na niski taras jest cudownym przedłużeniem mieszkania, fajnie to wymyśliłaś, baardzo mi się podoba :))

    OdpowiedzUsuń
  2. super to wygląda - widziałam coś podobnego tu http://www.komplexmarket.pl/files/2074997981/taras-drewniany-thermo-sosna,w_1200,_small.jpg
    tylko połączenie jest z kostką i właśnie nad czymś takim się zastanawiam. Nie wiem tylko jak duży musi był dół żeby tam się zmieściła jakaś podkonstrukcją. No i czy taki ułożenie drewna nie wpływa na trwałość tarasu...

    OdpowiedzUsuń